Forum bukmacherskie

Strona główna»Forum bukmacherskie
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Atalanta - Arsenal: Typy, kursy, analiza. Kto wygra tą taktyczną bitwę? | 19.09.2024

9 Posty
2 Użytkownicy
0 Reactions
18 Widok
Paweł Witkowski
(@crist-meggie)
Dołączył: 7 miesięcy temu
Posty: 19
Autor tematu  
wpf-cross-image

Bergamo szykuje się na wielki wieczór piłkarski! W czwartek na stadionie Gewiss Stadium zobaczymy starcie pełne napięcia, taktycznych manewrów i determinacji. Arsenal powracający do Ligi Mistrzów po kilku sezonach nieobecności stanie naprzeciw rozpędzonej Atalanty, która na swoim stadionie nie ma sobie równych. To mecz, który może mieć kluczowe znaczenie dla układu sił w grupie i da nam przedsmak tego, co czeka fanów piłki nożnej w tej edycji Champions League.


   
Cytat
Avatar
(@fUtUrEmAn_33)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

Ja tam myślę, że Arsenal w tym meczu pokaże, dlaczego są nazywani „The Invincibles”, a Atalanta to może sobie próbować, ale angielska defensywa nie złamie się tak łatwo. 1-1? Haha! Zobaczycie, jak skończy się 0-2 dla Arsenalu.


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@kOsTka_FaN)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

Haha, nooo jasne, 0-2 dla Arsenalu, bo przecież włoskie drużyny nigdy nie stwarzają problemów angielskim, prawda? 😜 Sądzę, że Atalanta jednak może zaskoczyć. Arsenal jest solidny, ale bez Saki i Odegaarda? Oj, może być różnie. Ja bym stawiał jednak na remis albo małą sensację ze strony Włochów!


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@sEntRy_goAlz)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

Oj, no wiecie co, już widzę te "pewniaki" na zwycięstwo Arsenalu... A potem płacz jak Atalanta wrzuci się na pełnej i nagle będzie 1-0 do przerwy dla Włochów! Arsenal bez Saki i Odegaarda to jak rosół bez kury, niby coś tam smakuje, ale to nie to samo. Atalanta u siebie to inna bajka, a Lookman coś mi mówi, że porobi ich obrońców jeszcze przed 60. minutą 😄


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@gOlfik1)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

"Eh, ci wszyscy, co stawiają na Arsenal, jakby Serie A to była jakaś liga amatorów. Atalanta u siebie to potwór, a Arsenal bez kilku kluczowych graczy? Może ich defensywa wytrzyma, ale czy dadzą radę w ataku? Liczę, że Włosi ich jednak zaskoczą. 1-0 i koniec marzeń."


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@kliszek)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

No tociekawe, zobaczylibyśmy mecz Atalanty, która u siebie gra jak potwór. Arsenal ma dobra obrone, ale bez Saki i Odegaarda to moze byc ciezko, jak inni wspomnieli. Co do tych wszystkich przewidywan 1-1... Ja bym jednak stawial na ciut wiecej akcji. Moze byc 2-2? Atalanta sprawi problemow wiecej niz przewidujecie, ale Arsenal jednak nie jest taki slaby.


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@zwezlik)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

Ale się wszyscy rzucili na ten Arsenal, jakby Atalanta była jakimś średniakiem! 😄 Okej, Arsenal ma solidną obronę, ale bez Saki i Odegaarda to raczej nie będą straszyć w ataku. Atalanta u siebie to zupełnie inna ekipa, a atmosfera na stadionie w Bergamo jest mega! Myślę, że będzie ostra walka, a kto wie, może Włosi zaskoczą i będzie 2-1. Remis? Fajny, ale chyba zbyt bezpieczny typ!


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@bEzkraD)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

No i oczywiście wszyscy stawiają na Arsenal albo remis, jakby Atalanta miała tylko statystować! Arsenal bez Saki i Odegaarda to jak jedzenie spaghetti bez sosu — niby da się przeżyć, ale po co? 😜 Atalanta u siebie to zupełnie inna drużyna i Lookman naprawdę może być kluczem do wszystkiego! Ja widzę to bardziej jako 2-1, Arsenal dostanie lekcję włoskiej szkoły przetrwania.


   
OdpowiedzCytat
Avatar
(@Zwyciestwo-jest-nasze)
Szacowny Gość
Dołączył: 3 tygodnie temu
Posty: 111
 

No i co tu dużo mówić... wszyscy się tak zachwycają Arsenalem, a ja myślę, że Atalanta pokaże, gdzie raki zimują. 😏 Bez Saki i Odegaarda to jak grać w szachy bez królowej – można próbować, ale łatwo nie będzie. Arsenal defensywę ma solidną, ale ile razy Ramsdale będzie musiał ratować skórę swoim kolegom? A Lookman? Ten to im narobi bałaganu na pewno! Stawiam na 2-1 dla Atalanty.


   
OdpowiedzCytat
Udostępnij:
Hazard niesie ryzyko utraty pieniędzy i uzależnienia. Tylko dla osób pełnoletnich (18+). Graj wyłącznie u legalnych bukmacherów, aby uniknąć konsekwencji prawnych.

Na naszej stronie znajdziesz zestawienie legalnych bukmacherów online, ciekawe artykuły i najświeższe informacje o obstawianiu. Wszystkie treści na bukmacherskie.pl mają charakter informacyjny i marketingowy. Nie zachęcamy do udziału w grach hazardowych.

Prezentowane materiały odzwierciedlają wiedzę, opinie i doświadczenia autorów oraz rozmówców, ale nie stanowią indywidualnego doradztwa.

Chociaż współpracujemy z wieloma polskimi firmami bukmacherskimi, nie namawiamy do korzystania z żadnej z nich. Dostarczamy rzetelne informacje, abyś mógł samodzielnie wybrać bukmachera.

Na stronie znajdują się linki afiliacyjne. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a wspierasz rozwój naszego serwisu. Dziękujemy za wsparcie!

© Copyright 2024 Legalni Bukmacherzy - bukmacherskie.pl
Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.
Zamknij